,

ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF

79.50 gross 66.81 net

  • PLN: zł 342.45

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 66.81 net

Disponibilitate: Epuizat

SKU: 303430142166

Stoc epuizat

Ofertă B2B

Verificați prețul en-gros al acestui produs

Deschideți fișa produsului în PVHurt cu SKU-ul căutat automat și mergeți direct la oferta en-gros.

SKU: 303430142166
Pauză activă Timpul de procesare a comenzii este de până la 24 ore.
Adresă aproximativă a depozitului: 05-252 Dąbrówka, Polonia – Ridicarea mărfii este posibilă doar după plata în avans, pe baza documentelor de depozit, a numărului comenzii, a datelor vehiculului sau a unei notificări prealabile.Informație estimativă pe baza prefixului SKU.
Comandă minimă: 5 buc.
Pas cantitate: la fiecare 1 buc.

Pune o întrebare despre produs

Furnizați numărul dvs. de contact și vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil.
Acest formular este destinat exclusiv întrebărilor legate de produs. Comenzile pot fi plasate doar prin intermediul magazinului nostru online.

ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACIAL SF

Karta Katalogowa:ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACIAL SF

Producent: ASTRO

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl, PVhurt.de, PVhurtcz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag

ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACIAL SF - High-performance bifacial solar panel delivering superior energy output and durability.
ASTRO 590W CHSM72NDGF BH BIFACIAL SF Efficient bifacial module designed for maximum solar energy capture and lasting strength
ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACIAL SF - Robust bifacial solar module designed for optimal performance and enhanced energy harvest.
ASTRO 590W CHSM72NDGF BH BIFACIAL SF Designed to deliver superior bifacial energy yield with long lasting reliability
Greutate 100 kg
Nazwa Dostawcy

PVhurt.pl Anna Kulikowska

Adres Dostawcy i Kontakt

Polska, 59-623 Pasiecznik

Osoba Odpowiedzialna za GPSR

Dyrektor Grzegorz Kulikowski

Nazwa Dystrybutora

GRODNO S.A. Hurtownia Elektryczna Michałów Grabina

Adres Dystrybutora

05-126 Michałów Grabina ul. Kwiatowa 14

Producent

ASTRONERGY EUROPE GMBH

Nazwa Produktu / Marka

CHSM72N(DG)/F-BH 590WP

EAN

3430142166

Stan Produktu

Nowy

Numele furnizorului
Adresa și contactul furnizorului
Persoană responsabilă GPSR
Numele distribuitorului
GRODNO S.A. Hurtownia Elektryczna Michałów Grabina
Adresa distribuitorului
05-126 Michałów Grabina ul. Kwiatowa 14
Starea produsului
Nowy
Declarație de conformitate GPSR
https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2025/09/Hurtownia-Fotowoltaiczna-GPSR.pdf
Fișe tehnice / certificate
Returnări / reclamații / plângeri
Contact – PVhurt.pl
📞 +48 536 226 667

ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF — Întrebări frecvente

💰Care este prețul actual pentru ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF?

Prețul actual pentru ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF este afișat în secțiunea de preț din partea de sus a paginii.

📦Este disponibil produsul ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF?

Disponibilitatea actuală pentru ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF este afișată lângă preț, în partea de sus.

📍Unde se află depozitul pentru ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF?

Informațiile despre depozit și ridicare pentru ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF se află în secțiunea depozitului.

🚚Cât costă livrarea produsului ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF?

Costul livrării pentru ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF este afișat lângă metoda de transport disponibilă.

📝Unde găsesc descrierea produsului ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF?

Descrierea, utilizările și informațiile principale despre ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF se află în secțiunea descrierii.

📄Unde pot descărca fișa tehnică pentru ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF?

Fișa tehnică și documentele pentru ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF se află în secțiunea de descărcări.

📦❓Care este timpul de expediere pentru ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF?

ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF este expediat după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl. De obicei, în următoarea zi lucrătoare, marfa este pregătită, ambalată și predată companiei de transport.

După expedierea coletului, trimitem clientului un e-mail cu informații despre statusul comenzii, numerele de expediere și – dacă este disponibil – un link direct pentru urmărirea transportului.

📤❓Pot ridica personal ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF?

ASTRO 590W CHSM72N(DG)/F-BH BIFACJAL SF poate fi ridicat personal după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl și după ce marfa a fost pregătită pentru ridicare din depozit.

Când comanda va fi pregătită pentru ridicare, clientul va primi de la noi un e-mail de confirmare. În acest mesaj vom transmite adresa exactă a depozitului, informații detaliate privind ridicarea, precum și numărul de telefon al depozitului sau al persoanei responsabile cu predarea mărfii.

După achitarea facturii și înainte de ridicarea mărfii, este necesar să ne transmiteți și un document completat care confirmă exportul mărfii. Documentul conține informații despre persoana care ridică marfa, ce marfă este exportată, cu ce vehicul va fi efectuat transportul, precum și semnătura persoanei care ridică marfa.

Formularul de confirmare a exportului mărfii poate fi descărcat de aici:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Vă rugăm să completați documentul integral și corect înainte de ridicare. Astfel, marfa va putea fi eliberată din depozit rapid și fără întârzieri inutile.

Unele conținuturi de pe acest site au fost create sau elaborate cu ajutorul inteligenței artificiale (AI) și sunt supuse verificării și supravegherii umane.
Shopping Cart
Panouri Fotovoltaice | PVhurt
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.