,

FoxESS P3-10.0-SH 10kW

1,470.92€ gross 1,236.07€ net

  • PLN: zł 6,438.98

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 1,236.07€ net

Disponibilitate: 312 în stoc

SKU: PRO19423

Availability: 312 în stoc

Ofertă B2B

Verificați prețul en-gros al acestui produs

Deschideți fișa produsului în PVHurt cu SKU-ul căutat automat și mergeți direct la oferta en-gros.

SKU: PRO19423
Cumpără mai mult și plătește mai puțin
Prețurile pe praguri se calculează automat în coș și pornesc de la cantitatea minimă de comandă a acestui produs.
Min. 1 buc.
Prag cantitate Preț net / buc.
1–1 buc. preț de pornire
5,410.91 zł
2–4 buc. economisești 108.22 zł / buc.
5,302.69 zł economisești la achiziția unei cantități mai mari
5–9 buc. economisești 162.33 zł / buc.
5,248.58 zł economisești la achiziția unei cantități mai mari
de la 10 buc. economisești 216.44 zł / buc.
5,194.47 zł economisești la achiziția unei cantități mai mari
Adresă aproximativă a depozitului: 25-671 Kielce, Polonia – Ridicarea mărfii este posibilă doar după plata în avans, pe baza documentelor de depozit, a numărului comenzii, a datelor vehiculului sau a unei notificări prealabile.Informație estimativă pe baza prefixului SKU.

Pune o întrebare despre produs

Furnizați numărul dvs. de contact și vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil.
Acest formular este destinat exclusiv întrebărilor legate de produs. Comenzile pot fi plasate doar prin intermediul magazinului nostru online.

FoxESS P3-10.0-SH 10kW

Karta Katalogowa: FoxESS P3-10.0-SH 10kW

Producent:FoxESS

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl,PVhurt.de, PVhurt.cz,PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag, PVhurt.fr

FoxESS P3-10.0-SH 10kW - high-performance hybrid inverter for three-phase systems with battery support, smart energy control, and grid connectivity.
FoxESS P3 100 SH 10kW ensures reliable power conversion and energy storage integration for efficient solar management
FoxESS P3-10.0-SH 10kW - efficient three-phase solar inverter with hybrid capability, offering stable output and advanced storage-ready features.
FoxESS P3 100 SH 10kW enables high yield solar performance with battery integration and grid tied efficiency
Greutate 100 kg
Producent

FoxESS

Nazwa Produktu

Falownik Inwerter hybrydowy FoxESS P3-10.0-SH 10 kW

Numele furnizorului
Adresa și contactul furnizorului
Persoană responsabilă GPSR
Numele distribuitorului
PROCARTE PV Sp. Z O.O.
Adresa distribuitorului
Przęsłowa 4, 25-671 Kielce
Starea produsului
Nowy
Declarație de conformitate GPSR
https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2025/09/Hurtownia-Fotowoltaiczna-GPSR.pdf
Fișe tehnice / certificate
Returnări / reclamații / plângeri
Contact – PVhurt.pl
📞 +48 536 226 667

FoxESS P3-10.0-SH 10kW — Întrebări frecvente

💰Care este prețul actual pentru FoxESS P3-10.0-SH 10kW?

Prețul actual pentru FoxESS P3-10.0-SH 10kW este afișat în secțiunea de preț din partea de sus a paginii.

📦Este disponibil produsul FoxESS P3-10.0-SH 10kW?

Disponibilitatea actuală pentru FoxESS P3-10.0-SH 10kW este afișată lângă preț, în partea de sus.

📍Unde se află depozitul pentru FoxESS P3-10.0-SH 10kW?

Informațiile despre depozit și ridicare pentru FoxESS P3-10.0-SH 10kW se află în secțiunea depozitului.

🚚Cât costă livrarea produsului FoxESS P3-10.0-SH 10kW?

Costul livrării pentru FoxESS P3-10.0-SH 10kW este afișat lângă metoda de transport disponibilă.

📝Unde găsesc descrierea produsului FoxESS P3-10.0-SH 10kW?

Descrierea, utilizările și informațiile principale despre FoxESS P3-10.0-SH 10kW se află în secțiunea descrierii.

📄Unde pot descărca fișa tehnică pentru FoxESS P3-10.0-SH 10kW?

Fișa tehnică și documentele pentru FoxESS P3-10.0-SH 10kW se află în secțiunea de descărcări.

📦❓Care este timpul de expediere pentru FoxESS P3-10.0-SH 10kW?

FoxESS P3-10.0-SH 10kW este expediat după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl. De obicei, în următoarea zi lucrătoare, marfa este pregătită, ambalată și predată companiei de transport.

După expedierea coletului, trimitem clientului un e-mail cu informații despre statusul comenzii, numerele de expediere și – dacă este disponibil – un link direct pentru urmărirea transportului.

📤❓Pot ridica personal FoxESS P3-10.0-SH 10kW?

FoxESS P3-10.0-SH 10kW poate fi ridicat personal după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl și după ce marfa a fost pregătită pentru ridicare din depozit.

Când comanda va fi pregătită pentru ridicare, clientul va primi de la noi un e-mail de confirmare. În acest mesaj vom transmite adresa exactă a depozitului, informații detaliate privind ridicarea, precum și numărul de telefon al depozitului sau al persoanei responsabile cu predarea mărfii.

După achitarea facturii și înainte de ridicarea mărfii, este necesar să ne transmiteți și un document completat care confirmă exportul mărfii. Documentul conține informații despre persoana care ridică marfa, ce marfă este exportată, cu ce vehicul va fi efectuat transportul, precum și semnătura persoanei care ridică marfa.

Formularul de confirmare a exportului mărfii poate fi descărcat de aici:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Vă rugăm să completați documentul integral și corect înainte de ridicare. Astfel, marfa va putea fi eliberată din depozit rapid și fără întârzieri inutile.

Unele conținuturi de pe acest site au fost create sau elaborate cu ajutorul inteligenței artificiale (AI) și sunt supuse verificării și supravegherii umane.

S-ar putea să-ți placă și…

Shopping Cart
Panouri Fotovoltaice | PVhurt
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.