PROMOȚIE −25%
,

Mira BMS BOX 2.0 FoxEss

Prețul inițial a fost: 377.80€.Prețul curent este: 283.35€. gross 238.11€ net

  • PLN: zł 1,240.36

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 238.11€ net

Disponibilitate: 66 în stoc

SKU: EMMIRA_BMS

Availability: 66 în stoc

Ofertă B2B

Verificați prețul en-gros al acestui produs

Deschideți fișa produsului în PVHurt cu SKU-ul căutat automat și mergeți direct la oferta en-gros.

SKU: EMMIRA_BMS
Cumpără mai mult și plătește mai puțin
Prețurile pe praguri se calculează automat în coș și pornesc de la cantitatea minimă de comandă a acestui produs.
Min. 1 buc.
Prag cantitate Preț net / buc.
1–1 buc. preț de pornire
1,042.32 zł
2–4 buc. economisești 20.85 zł / buc.
1,021.47 zł economisești la achiziția unei cantități mai mari
5–9 buc. economisești 31.27 zł / buc.
1,011.05 zł economisești la achiziția unei cantități mai mari
de la 10 buc. economisești 41.69 zł / buc.
1,000.63 zł economisești la achiziția unei cantități mai mari
Adresă aproximativă a depozitului: 41-400 Mysłowice Lun – Vin 7:00 – 20:00, Polonia – Ridicarea mărfii este posibilă doar după plata în avans, pe baza documentelor de depozit, a numărului comenzii, a datelor vehiculului sau a unei notificări prealabile.Informație estimativă pe baza prefixului SKU.

Pune o întrebare despre produs

Furnizați numărul dvs. de contact și vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil.
Acest formular este destinat exclusiv întrebărilor legate de produs. Comenzile pot fi plasate doar prin intermediul magazinului nostru online.

Mira BMS BOX 2.0 FoxEss

Karta Katalogowa: Mira BMS BOX 2.0 FoxEss

Producent:Mira BMS

Platformy: PVhurt.pl, PVsklep.pl,PVhurt.de, PVhurt.cz,PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hr, PVhurt.hu, PVhurt.ro, Solaryag, PVhurt.fr

Mira BMS BOX 2.0 FoxEss fișă tehnică cu detalii despre performanță și funcționalități, disponibilă în gama PVhurt pentru clienți exigenți
Mira BMS BOX 20 FoxEss prezintă specificații tehnice detaliate parte din gama PVhurt pentru soluții energetice fiabile și
Mira BMS BOX 2.0 FoxEss instrucțiuni și informații suplimentare pentru utilizare optimă în gama PVhurt, garantând experiență profesională
Mira BMS BOX 20 FoxEss oferă instrucțiuni clare pentru utilizare parte din gama PVhurt asigurând performanță și siguranță
Greutate 100 kg
Brak danych GPSR do wyświetlenia.

Mira BMS BOX 2.0 FoxEss — Întrebări frecvente

💰Care este prețul actual pentru Mira BMS BOX 2.0 FoxEss?

Prețul actual pentru Mira BMS BOX 2.0 FoxEss este afișat în secțiunea de preț din partea de sus a paginii.

📦Este disponibil produsul Mira BMS BOX 2.0 FoxEss?

Disponibilitatea actuală pentru Mira BMS BOX 2.0 FoxEss este afișată lângă preț, în partea de sus.

📍Unde se află depozitul pentru Mira BMS BOX 2.0 FoxEss?

Informațiile despre depozit și ridicare pentru Mira BMS BOX 2.0 FoxEss se află în secțiunea depozitului.

🚚Cât costă livrarea produsului Mira BMS BOX 2.0 FoxEss?

Costul livrării pentru Mira BMS BOX 2.0 FoxEss este afișat lângă metoda de transport disponibilă.

📝Unde găsesc descrierea produsului Mira BMS BOX 2.0 FoxEss?

Descrierea, utilizările și informațiile principale despre Mira BMS BOX 2.0 FoxEss se află în secțiunea descrierii.

📄Unde pot descărca fișa tehnică pentru Mira BMS BOX 2.0 FoxEss?

Fișa tehnică și documentele pentru Mira BMS BOX 2.0 FoxEss se află în secțiunea de descărcări.

📦❓Care este timpul de expediere pentru Mira BMS BOX 2.0 FoxEss?

Mira BMS BOX 2.0 FoxEss este expediat după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl. De obicei, în următoarea zi lucrătoare, marfa este pregătită, ambalată și predată companiei de transport.

După expedierea coletului, trimitem clientului un e-mail cu informații despre statusul comenzii, numerele de expediere și – dacă este disponibil – un link direct pentru urmărirea transportului.

📤❓Pot ridica personal Mira BMS BOX 2.0 FoxEss?

Mira BMS BOX 2.0 FoxEss poate fi ridicat personal după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl și după ce marfa a fost pregătită pentru ridicare din depozit.

Când comanda va fi pregătită pentru ridicare, clientul va primi de la noi un e-mail de confirmare. În acest mesaj vom transmite adresa exactă a depozitului, informații detaliate privind ridicarea, precum și numărul de telefon al depozitului sau al persoanei responsabile cu predarea mărfii.

După achitarea facturii și înainte de ridicarea mărfii, este necesar să ne transmiteți și un document completat care confirmă exportul mărfii. Documentul conține informații despre persoana care ridică marfa, ce marfă este exportată, cu ce vehicul va fi efectuat transportul, precum și semnătura persoanei care ridică marfa.

Formularul de confirmare a exportului mărfii poate fi descărcat de aici:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Vă rugăm să completați documentul integral și corect înainte de ridicare. Astfel, marfa va putea fi eliberată din depozit rapid și fără întârzieri inutile.

Unele conținuturi de pe acest site au fost create sau elaborate cu ajutorul inteligenței artificiale (AI) și sunt supuse verificării și supravegherii umane.

S-ar putea să-ți placă și…

Shopping Cart
Panouri Fotovoltaice | PVhurt
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.