S440 1GM4MRM Solaredge

50.56 gross 42.49 net

  • PLN: zł 217.82

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 42.49 net

Disponibilitate: Epuizat

SKU: 600000F250E

Stoc epuizat

Ofertă B2B

Verificați prețul en-gros al acestui produs

Deschideți fișa produsului în PVHurt cu SKU-ul căutat automat și mergeți direct la oferta en-gros.

SKU: 600000F250E
SKU: 600000F250E Categorie: Etichete: , ,
Pauză activă Timpul de procesare a comenzii este de până la 24 ore.
Adresă aproximativă a depozitului: 44-100 Katowice 7:30 - 17:30, Polonia – Ridicarea mărfii este posibilă doar după plata în avans, pe baza documentelor de depozit, a numărului comenzii, a datelor vehiculului sau a unei notificări prealabile.Informație estimativă pe baza prefixului SKU.

Pune o întrebare despre produs

Furnizați numărul dvs. de contact și vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil.
Acest formular este destinat exclusiv întrebărilor legate de produs. Comenzile pot fi plasate doar prin intermediul magazinului nostru online.

S440 1GM4MRM Solaredge

Karta katalogowa:S440 1GM4MRM Solaredge

Producent: S440

Platformy: PVhurt.plPVsklep.plPVhurt.de, PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com, PVhurt.hrPVhurt.huPVhurt.roSolaryag

S440 1GM4MRM Solaredge — detailed datasheet image showing technical specifications and features available at PVhurt for solar optimization.
S440 1GM4MRM Solaredge technical datasheet from PVhurt highlighting key features and specifications for solar optimization
S440 1GM4MRM Solaredge — second datasheet page illustrating installation guidelines and performance data available through PVhurt.
S440 1GM4MRM Solaredge installation instructions and performance data from PVhurt ensuring optimal use and reliability
Greutate 100 kg
Numele furnizorului
Adresa și contactul furnizorului
Persoană responsabilă GPSR
Numele distribuitorului
7SUN Paweł Sternal
Adresa distribuitorului
ul. Wojska Polskiego 841-208 Sosnowiec
Starea produsului
Nowy
Declarație de conformitate GPSR
https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2025/09/Hurtownia-Fotowoltaiczna-GPSR.pdf
Fișe tehnice / certificate
Returnări / reclamații / plângeri
Contact – PVhurt.pl
📞 +48 536 226 667

S440 1GM4MRM Solaredge — Întrebări frecvente

💰Care este prețul actual pentru S440 1GM4MRM Solaredge?

Prețul actual pentru S440 1GM4MRM Solaredge este afișat în secțiunea de preț din partea de sus a paginii.

📦Este disponibil produsul S440 1GM4MRM Solaredge?

Disponibilitatea actuală pentru S440 1GM4MRM Solaredge este afișată lângă preț, în partea de sus.

📍Unde se află depozitul pentru S440 1GM4MRM Solaredge?

Informațiile despre depozit și ridicare pentru S440 1GM4MRM Solaredge se află în secțiunea depozitului.

🚚Cât costă livrarea produsului S440 1GM4MRM Solaredge?

Costul livrării pentru S440 1GM4MRM Solaredge este afișat lângă metoda de transport disponibilă.

📝Unde găsesc descrierea produsului S440 1GM4MRM Solaredge?

Descrierea, utilizările și informațiile principale despre S440 1GM4MRM Solaredge se află în secțiunea descrierii.

📄Unde pot descărca fișa tehnică pentru S440 1GM4MRM Solaredge?

Fișa tehnică și documentele pentru S440 1GM4MRM Solaredge se află în secțiunea de descărcări.

📦❓Care este timpul de expediere pentru S440 1GM4MRM Solaredge?

S440 1GM4MRM Solaredge este expediat după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl. De obicei, în următoarea zi lucrătoare, marfa este pregătită, ambalată și predată companiei de transport.

După expedierea coletului, trimitem clientului un e-mail cu informații despre statusul comenzii, numerele de expediere și – dacă este disponibil – un link direct pentru urmărirea transportului.

📤❓Pot ridica personal S440 1GM4MRM Solaredge?

S440 1GM4MRM Solaredge poate fi ridicat personal după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl și după ce marfa a fost pregătită pentru ridicare din depozit.

Când comanda va fi pregătită pentru ridicare, clientul va primi de la noi un e-mail de confirmare. În acest mesaj vom transmite adresa exactă a depozitului, informații detaliate privind ridicarea, precum și numărul de telefon al depozitului sau al persoanei responsabile cu predarea mărfii.

După achitarea facturii și înainte de ridicarea mărfii, este necesar să ne transmiteți și un document completat care confirmă exportul mărfii. Documentul conține informații despre persoana care ridică marfa, ce marfă este exportată, cu ce vehicul va fi efectuat transportul, precum și semnătura persoanei care ridică marfa.

Formularul de confirmare a exportului mărfii poate fi descărcat de aici:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Vă rugăm să completați documentul integral și corect înainte de ridicare. Astfel, marfa va putea fi eliberată din depozit rapid și fără întârzieri inutile.

Unele conținuturi de pe acest site au fost create sau elaborate cu ajutorul inteligenței artificiale (AI) și sunt supuse verificării și supravegherii umane.

S-ar putea să-ți placă și…

Shopping Cart
Panouri Fotovoltaice | PVhurt
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.