,

Sofar 3KW 3000TL-G3 1F

334.04 gross 280.71 net

  • PLN: zł 1,442.11

Cel mai mic preț din ultimele 30 de zile: 280.71 net

Disponibilitate: 8 în stoc

SKU: SL900.01200035-0

Availability: 8 în stoc

Ofertă B2B

Verificați prețul en-gros al acestui produs

Deschideți fișa produsului în PVHurt cu SKU-ul căutat automat și mergeți direct la oferta en-gros.

SKU: SL900.01200035-0
Cumpără mai mult și plătește mai puțin
Prețurile pe praguri se calculează automat în coș și pornesc de la cantitatea minimă de comandă a acestui produs.
Min. 1 buc.
Prag cantitate Preț net / buc.
1–1 buc. preț de pornire
1,211.86 zł
2–4 buc. economisești 24.24 zł / buc.
1,187.62 zł economisești la achiziția unei cantități mai mari
5–9 buc. economisești 36.36 zł / buc.
1,175.50 zł economisești la achiziția unei cantități mai mari
de la 10 buc. economisești 48.47 zł / buc.
1,163.39 zł economisești la achiziția unei cantități mai mari
SKU: SL900.01200035-0 Categorii: , Etichete: , ,
Adresă aproximativă a depozitului: 03-310 Warszawa 15 Lun – Vin 06:30 – 19:30, Polonia – Ridicarea mărfii este posibilă doar după plata în avans, pe baza documentelor de depozit, a numărului comenzii, a datelor vehiculului sau a unei notificări prealabile.Informație estimativă pe baza prefixului SKU.

Pune o întrebare despre produs

Furnizați numărul dvs. de contact și vă vom contacta în cel mai scurt timp posibil.
Acest formular este destinat exclusiv întrebărilor legate de produs. Comenzile pot fi plasate doar prin intermediul magazinului nostru online.

Sofar 3KW 3000TL-G3

Karta katologowa:Sofar 3KW 3000TL-G3

Producent: Sofar

Dostawca: PVhurt.plPVhurt.dePVsklep.pl,  PVhurt.cz, PVhurt.sk, PVhurt.com

Rekomendują: PVfachowcy

Sofar 3KW 3000TL-G3 – efficient 3kW inverter ideal for residential PV systems, providing reliable and consistent energy conversion. Available at Photovoltaic Distributor
Sofar 3KW 3000TL G3 from Photovoltaic Distributor trusted inverter designed for stable energy output in PV systems
Greutate 100 kg
Producent

Sofar

Nazwa Produktu

900.01200035-0

Numele furnizorului
Adresa și contactul furnizorului
Persoană responsabilă GPSR
Numele distribuitorului
Solfinity sp. z o.o. sp.k.
Adresa distribuitorului
ul. Staniewicka 503-310 Warszawa
Starea produsului
Nowy
Declarație de conformitate GPSR
https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2025/09/Hurtownia-Fotowoltaiczna-GPSR.pdf
Fișe tehnice / certificate
Returnări / reclamații / plângeri
Contact – PVhurt.pl
📞 +48 536 226 667

Sofar 3KW 3000TL-G3 1F — Întrebări frecvente

💰Care este prețul actual pentru Sofar 3KW 3000TL-G3 1F?

Prețul actual pentru Sofar 3KW 3000TL-G3 1F este afișat în secțiunea de preț din partea de sus a paginii.

📦Este disponibil produsul Sofar 3KW 3000TL-G3 1F?

Disponibilitatea actuală pentru Sofar 3KW 3000TL-G3 1F este afișată lângă preț, în partea de sus.

📍Unde se află depozitul pentru Sofar 3KW 3000TL-G3 1F?

Informațiile despre depozit și ridicare pentru Sofar 3KW 3000TL-G3 1F se află în secțiunea depozitului.

🚚Cât costă livrarea produsului Sofar 3KW 3000TL-G3 1F?

Costul livrării pentru Sofar 3KW 3000TL-G3 1F este afișat lângă metoda de transport disponibilă.

📝Unde găsesc descrierea produsului Sofar 3KW 3000TL-G3 1F?

Descrierea, utilizările și informațiile principale despre Sofar 3KW 3000TL-G3 1F se află în secțiunea descrierii.

📄Unde pot descărca fișa tehnică pentru Sofar 3KW 3000TL-G3 1F?

Fișa tehnică și documentele pentru Sofar 3KW 3000TL-G3 1F se află în secțiunea de descărcări.

📦❓Care este timpul de expediere pentru Sofar 3KW 3000TL-G3 1F?

Sofar 3KW 3000TL-G3 1F este expediat după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl. De obicei, în următoarea zi lucrătoare, marfa este pregătită, ambalată și predată companiei de transport.

După expedierea coletului, trimitem clientului un e-mail cu informații despre statusul comenzii, numerele de expediere și – dacă este disponibil – un link direct pentru urmărirea transportului.

📤❓Pot ridica personal Sofar 3KW 3000TL-G3 1F?

Sofar 3KW 3000TL-G3 1F poate fi ridicat personal după ce plata a fost înregistrată în contul PVhurt.pl și după ce marfa a fost pregătită pentru ridicare din depozit.

Când comanda va fi pregătită pentru ridicare, clientul va primi de la noi un e-mail de confirmare. În acest mesaj vom transmite adresa exactă a depozitului, informații detaliate privind ridicarea, precum și numărul de telefon al depozitului sau al persoanei responsabile cu predarea mărfii.

După achitarea facturii și înainte de ridicarea mărfii, este necesar să ne transmiteți și un document completat care confirmă exportul mărfii. Documentul conține informații despre persoana care ridică marfa, ce marfă este exportată, cu ce vehicul va fi efectuat transportul, precum și semnătura persoanei care ridică marfa.

Formularul de confirmare a exportului mărfii poate fi descărcat de aici:

https://pvhurt.pl/wp-content/uploads/2026/08/potwierdzenie-wywozu1.pdf

Vă rugăm să completați documentul integral și corect înainte de ridicare. Astfel, marfa va putea fi eliberată din depozit rapid și fără întârzieri inutile.

Unele conținuturi de pe acest site au fost create sau elaborate cu ajutorul inteligenței artificiale (AI) și sunt supuse verificării și supravegherii umane.
Shopping Cart
Panouri Fotovoltaice | PVhurt
Prezentare generală a confidențialității

Acest site folosește cookie-uri pentru a-ți putea oferi cea mai bună experiență în utilizare. Informațiile cookie sunt stocate în navigatorul tău și au rolul de a te recunoaște când te întorci pe site-ul nostru și de a ajuta echipa noastră să înțeleagă care sunt secțiunile site-ului pe care le găsești mai interesante și mai utile.